ІІІ ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕЗОН "ТОЧКИ ДОТИКУ"

Репертуар на червень

8-го червня о 16:00 - перформативне читання п'єси "Боженька" Валєрія Пєчєйкіна у м. Чернігові в межах фестивалю "Мрій Дім-2017".

Режисер - Ігор Білиць.

Актори - Анастасія Лісовська, Антрій Петрук, Анна Єпатко, Богдан Грицюк, Валерія Котеленець, Ярослав Федорчук, Володя Пантєлєєв.

“Боженька” - п`єса про тварин, котра вчить, як бути людиною.

Ця смішна та іронічна історія може слугувати посібником для дітей з політичної історії Європи останнього століття. Втім, у ній знайдеться чимало аналогій із актуальними проблемами сучасності: різного роду дискримінації, екологічна свідомість, культ особи, загроза тоталітаризму. Використовуючи зменшено-пестливу лексику, прості метафори, автор ніби дивується, що такі речі, як наприклад, права людини, очевидні навіть дітям, але не всім дорослим в деяких країнах. Тож, коли ваші діти запитають вас, як сталось, що в XXI столітті на демократичних, здавалось би, виборах перемагають расисти/сексисти/диктатори - просто прочитайте їм цю п`єсу. 

Комедія для доросленьких та їхніх діточок.

 

15-го червня о 19:00 - прем'єра вистави "Сад"
Драматург та режисер - Джек Кловер.
Переклад - Софія Гарбузюк.
Актори - Андрій Петрук, Богдан Грицюк, Валерія Котеленець, Анастасія Лісовська, Анна Єпатко, Ярослав Федорчук, Софія Гарбузую.

«Там, в тому саду, роки між нами зникли»

Катя почувається в безвиході. Її бабуся хворіє. Щосуботи Катя йде в маленький сад на пагорбі позаду будинку, аби  втекти від бабусі, не усвідомлюючи, що вибрала місце найближче до неї.

«Сад» - це вистава про найдорожче: сім’ю, любов і прощання. Це частина нового проекту між Перша сцена сучасної драматургії "Drama.UA" та молодим британським драматургом та режисером Джеком Кловером. Джек є президентом  Experimental Theatre Club вОксфордському університеті. Переможець конкурсу New writing Оксфорд, 2016. Віце-переможець конурсу  Молодих Драматургів Національного театру Великої Британії у 2013. Його п’єси інсценізовані в Оксфорді, Единбурзі, США та Чехії. Джерелом натхнення стали особисті історії акторів. Сценарій написаний спеціально для них і в нього входять монологи акторів про їхніх бабусь.

  

"ТОЧКИ ДОТИКУ"

Якщо вірити Архімеду, потрібна лише точка опори, аби перевернути світ. Світ кожного з нас уже стільки разів перевертався, що ми втратили орієнтири. Наші компаси розмагнітились, сторони світу переплутались, а знаки, що ми лишали на місцевості, хтось зруйнував. Відтак, ми зіткнулись з страхом інакшості, зовнішніми і внутрішніми кордонами, інтервенцією, війною, потребою самозахисту. Усі ці стани і процеси довкола нас дестабілізують і змушують почуватися невпевнено. Єдина можливість подолати цю постійну безпорадну невагомість - відчути знову ґрунт під ногами.

Так, шукаючи точку опори, знаходиш точки дотику - з іншими людьми, зі своїми та не-своїми проблемами, з новими та старими історіями, з простими і не дуже життями, зрештою, з самим собою.

Ми відкриваємо третій сезон “Точки дотику”, де театр продовжує бути місцем зустрічі для пошуку своєї точки опори, аби перевертати світ лише на краще. 

 
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates